Mersin'de Bugün

9 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 9 Temmuz Perşembe gününün günlük burç tahlilleri… 9 Temmuz Koç burcu tefsiri İçinizdeki enerjiyi …

9 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları
29 okunma
09 Temmuz 2020 - 11:24
TAKİP ET:

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 9 Temmuz Perşembe gününün günlük burç tahlilleri…

9 Temmuz Koç burcu tefsiri

İçinizdeki enerjiyi desteklemek zorundasınız. Şahsî özelliklerinizi sergileyebileceğiniz kişisel günlerden biri. Temkinli hareket ederek, her şeyi evvel karşı taraftan beklemelisiniz. Bilinçaltınızda yapılandırdığınız hadiseleri yine gözden geçirmek için, elinize geçecek fırsatları kullanmalısınız. Bugün, içsel sesiniz çok değerli olacak.

9 Temmuz Boğa burcu tefsiri

Karşılıklı bağlantılarınızda yanlış anlaşılmalar kelam konusu olabilir ve partnerinizin kalbini istemeden kırabilirsiniz. Eleştirici yanlarınızı kullanmadan evvel yeterli düşünmeli ve gerçekleri daha müspet algılamaya çalışmalısınız. Mantıklı hareket etmeyi sevdiğiniz halde, gerilimlerinizi ilgilerinize yansıtabiliyorsunuz.

9 Temmuz İkizler burcu tahlili

Derin kanılar içindesiniz. Yapmak istediklerinizle ilgili yeni girişimlerin gündeme gelmesiyle birlikte, yeni bir motivasyon kazanacaksınız. İşbirliği yapacağınız kimselerle, duygusal bağlarınızın güçlü olduğu bir gün içindesiniz.

9 Temmuz Yengeç burcu tahlili

Çevresel koşulların lehinize desteklendiği bir gün. İsteklerinizdeki çeşitlilik, aklınızı karıştırabilir. Paha verdiğiniz dostlarınızdan beklediğiniz hoş haberleri alacaksınız. İş birliği içinde olduğunuz şahısların olumlu destekleri, yeteneklerinizi daha da akıllıca kullanmanızı sağlıyor. Kardeşlerle bağınız güçleniyor.

9 Temmuz Aslan burcu tahlili

Bugün yeni kararlar almak için münasebetli bir periyoda giriyorsunuz. Sizden büyük şahısların desteğini üzerinizde hissedecek ve rahatlayacaksınız. Sıhhat konusunda metabolizmanızı destekleyecek bir beslenme biçimini tercih etmelisiniz.

9 Temmuz Başak burcu tahlili

Etrafınızdaki mantıklı kimselerin desteği, size prestij kazandıracak. İşbirliğine ehemmiyet vereceğiniz bir gün. Şahsî kıymetlerinizin farkındasınız ve ileri görüşlü tutumlarınızla sorumluluğunu aldığınız mevzularda başarınızı garantiliyorsunuz.

9 Temmuz Terazi burcu tefsiri

Bilinçaltı dürtülerinizin sizin için kıymeti olduğunu biliyor ve davranışlarınızda anlaşılan bir seviyesi muhafazaya çalışıyorsunuz. Bugün, değişen para gündeminizi takip etmeli ve mantıklı bir yaklaşım göstererek, vakaları istediğiniz üzere yönlendirmelisiniz. Ayak ağrılarınız olabilir.

9 Temmuz Akrep burcu tefsiri

Etrafınızda oluşan her türlü hadiseye farklı bir bakış açısıyla yaklaştığınız için, birden fazla defa yalnızlık duygusu içindesiniz. Güçlü gücünüzü, hayallerinizi gerçekleştirme ismine kullanmalısınız. Maddi mevzularda sezgisel yeteneklerinizi kullanacağınız bir gün.

9 Temmuz Yay burcu tahlili

Bugün hayatınızdaki sahih ve yanlışlarınızı yine gözden geçirecek, hadiseleri düşüneceksiniz. Birlikte olduğunuz kişinin sizden beklentileri var. Birtakım umursamaz tutumlarınız yüzünden, aranızdaki problemlerin büyümesine neden oluyorsunuz. Farklı olduğunu ona anlatmalısınız.

9 Temmuz Oğlak burcu icmali

Duygusal yanlarınızın sizi rahatsız etmesinden kaynaklanan düşünceleriniz var. Etrafınızın sizi onaylamasını bekliyor ve desteğe muhtaçlık duyuyorsunuz. Bugün planlı davranarak geleceğinizle ilgili amaçlarınızı belirlemek zorundasınız.

9 Temmuz Kova burcu icmali

Duygusal isteklerinizde çoka kaçtığınız vakit, kendinizi huzursuz etmenizin meali yok. Sonlarınızı bilmenize karşın, tutkularınız yüzünden, heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz. Her zamanki yaratıcı taraflarınızı ön plana çıkarma konusunda tez ediyorsunuz. Bilinçaltınızda yatan değişik fikirlerinizi kendinize saklamanızda yarar var.

9 Temmuz Balık burcu tefsiri

İçinizdeki enerjiyi desteklemek zorundasınız. Ferdî özelliklerinizi sergileyebileceğiniz kişisel günlerden biri. Temkinli hareket ederek, her şeyi evvel karşı taraftan beklemelisiniz. Bilinçaltınızda yapılandırdığınız hadiseleri yine gözden geçirmek için, elinize geçecek fırsatları kullanmalısınız. Bugün, içsel sesiniz çok değerli olacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Mersin'de bugün ne olduysa Mersindebugun.com'da! Son dakika mersin haberleri, Mersin haber sitesi.