Yanışlı Mağarası'nda mahsur kalan üç genç kurtarıldı! - Mersin'de BugünMersin'de Bugün

28 Eylül 2020 - 17:11

Yanışlı Mağarası’nda mahsur kalan üç genç kurtarıldı!

Mersin’in saklı sahil ve mağaralarından Yanlışlı Mağarası’nda denize girmek ve kamp yapmak isteyen üç genç mağaradan dışarı çıkamadı. 22 Ağustos 2020 Cumartesi günü (dün) mağarada mahsur kalan vatandaşların imdadına jandarma ve itfaiye yetişti.

Yanışlı Mağarası’nda mahsur kalan üç genç kurtarıldı!
Son Güncelleme :

23 Ağustos 2020 - 19:16

0 okunma

Mersin’in saklı sahil ve mağaralarından Yanlışlı Mağarası‘nda denize girmek ve kamp yapmak isteyen üç genç mağaradan dışarı çıkamadı. 22 Ağustos 2020 Cumartesi günü (dün) mağarada mahsur kalan vatandaşların imdadına jandarma ve itfaiye yetişti.

Mersin’in Yanışlı Sahil Mağarası, macera sever gençlerin uğrak noktası. Gülnar ilçesine bağlı mağarada (Aydıncık’a yakın) denize girmek ve kamp yapmak isteyen üç vatandaş mahsur kalınca jandarma ve itfaiyeden yardım istedi.

Yanışlı Mağarası’nda her yıl bu olay yaşanıyor!

Mersin’in en popüler kamp alanlarından olan Yanlışlı Sahil Mağarası‘nda mahsur kalma olayı ilk kez yaşanmıyor. Hemen hemen her yıl, gençlerin mağarada mahsur kaldığı haberleri en az 1 kez geliyor.

Gece yarısı kurtarma operasyonu

Jandarma ekipleri ve Aydıncık İtfaiye Grup Amirliği ekipleri tarafından gerçekleştirilen ortak çalışma ile üç genç, karanlıkta mağaradan çıkarıldı.

İşte mağarada kurtarma operasyonundan görüntüler

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.