Gündem

Vahap Seçer, Karaduvar’da sahil düzenlemelerini inceledi!

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Karaduvar'da yapımı gerçekleşen sahil düzenlemelerini inceledi...

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Karaduvar’da yapımı gerçekleşen sahil düzenlemelerini inceledi. 22 Ağustos 2020 Cumartesi Vahap Seçer Karaduvar’da videosu izle seyret haber…

Karaduvar Muhtarı yaptığı konuşmada Büyükşehir Belediyesi’ne sahil düzenlemesi için teşekkür etti. Ayrıca Meclis’ten geçen yasalarla ilgili de Başkan Seçer’e teşekkürlerini iletti.

Başkan Seçer, Karaduvar sahil düzenlemesi hakkında konuştu

“Bugün Cumartesi, hafta sonu. Keyifli bir yer burası, balık restoranlarda insanlar ailecek bir aradalar. Bu bölgede arkadaşlarımızla beraber bir dizi incelemeler yapıyoruz. Karacailyas’tan geldik, oradada da yağmur suyu hattı çalışmasını inceledik.

Karaduvar çok daha iyi noktalarda olabilecek bir yer. Müstesna bir balıkçı kasabası, teknelerini görüyorsunuz burada. Halk da geçimini balıkçılardan ve tarımdan sağlıyor. Buraya bir değil birkaç dokunuş gerekiyor, ancak ivedi dokunuşlar yapıldı. Burada Büyükşehir Belediyesi, kaldırım, ağaçlandırma çalışmalarını yaptı. Akdeniz Belediyesi de kendilerine ait bu bölgede bazı çalışmalar yaptı. Bakın ne kadar güzel oldu. Geldik, gördük, sorunları yerinde görmek bakın ne kadar iyi oluyor.”

Çarpık kentleşmeye son vermemiz gerekiyor!

“Burası çarpık kentleşme yaşanan bir bölge. Burayı ben öncelikli olarak turizm ve tarım kasabası olarak geliştirmenin daha doğru olacağını düşünüyorum.Bu konuda da gerekli çalışmaları yapmaya başladık.”

Konuşmanın devamını videoda izleyebilirsiniz…

Mersin'de Bugün

Mersin'de bugün ne olduysa burada! sloganıyla yayın hayatına başlayan Mersindebugun.com, tarafsız yayın anlayışı ile son dakika Mersin haberleri sunan bir oluşumdur. Sizlerde haber veya köşe yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz info@mersindebugun.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu