Vahap Seçer'in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı 2020 - Mersin'de BugünMersin'de Bugün

29 Eylül 2020 - 02:23

Vahap Seçer’in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak Zafer Bayramı’nı kutladı. Başkan Seçer mesajında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde halkın verdiği mücadeleye vurgu yaparak, Atatürk’ün izinden ayrılmadan Cumhuriyete ve bağımsızlığa sahip çıkmanın ortak sorumluluğumuz olduğunu belirtti.

Vahap Seçer’in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı
Son Güncelleme :

29 Ağustos 2020 - 11:51

2 okunma

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak Zafer Bayramı’nı kutladı. Başkan Seçer mesajında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk‘ün önderliğinde halkın verdiği mücadeleye vurgu yaparak, Atatürk’ün izinden ayrılmadan Cumhuriyete ve bağımsızlığa sahip çıkmanın ortak sorumluluğumuz olduğunu belirtti.

Başkan Vahap Seçer, bu sorumlulukla Mersin‘e ve ülkemize değer katacak projeleri üretmeye gece gündüz çalışacaklarını belirtti.

İşte Vahap Seçer’in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, 30 Ağustos 1922′de zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Savaşı ile topraklarımız işgalden kurtarılmış, milletimiz hürriyet ve bağımsızlık içinde yaşama onuruna kavuşmuştur.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atütürk’ün önderliğinde, dünyanın hiçbir yerinde eşine rastlanmayacak bir mücadele örneği vermiş olan milletimiz, yokluk ve yoksulluk döneminde dahi hiçbir ülkenin esareti altında yaşamayacağını tüm dünyaya ilan etmiştir.

Aziz milletimiz; birlik, beraberlik ve bağımsızlık ruhuyla kahramanlıklarla dolu bu mücadelenin sonunda bu güzel vatanı bizlere emanet etmiştir. 

Hem cephede hem de çağdaşlaşma yolunda her zaman birlik ve beraberlik içinde verilmiş olan bu büyük mücadeleleri bir an olsun dahi aklımızdan çıkarmadan vatanımızı korumak, Atatürk’ün izinden ayrılmadan cumhuriyetimize ve bağımsızlığımıza sonsuza dek sahip çıkmak hepimizin ortak sorumluluğudur.

Bu sorumlulukla kentimize ve ülkemize değer katacak, refah seviyesini yükseltecek projeleri üretmeye, gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygularla Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bu toprakları vatan yapan tüm kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyor, tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.”

Vahap Seçer

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.