Yaşam

Toroslar’da gençlere müjde!

Toroslar Belediyesi, gençlerin eğitim, kültür, sanat ve spor faaliyetlerine cevap verecek, tam donanımlı bir Gençlik Merkezi ve Spor Tesisi'ni hayata geçirmeyi planlıyor.

Toroslar Belediyesi, gençlerin eğitim, kültür, sanat ve spor faaliyetlerine cevap verecek, tam donanımlı bir Gençlik Merkezi ve Spor Tesisi‘ni hayata geçirmeyi planlıyor.

Oy birliğiyle kabul edildi!

İlçe sınırları içinde yer alan taşınmazların Gençlik Merkezi ve Spor Tesisi yapılması amacıyla Genel Müdürlük adına Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne tahsisi konusu, Toroslar Belediyesi‘nin Eylül ayı Belediye Meclisi’nde görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Belediye Meclisi’nde yaptığı konuşmada; Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ülke genelinde hayata geçirdiği Gençlik Merkezi ve Spor Tesisi projesini Toroslar’da yapmak istediklerini belirterek Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne desteklerinden ötürü teşekkür etti.

“Çocuklar ve gençler internete bağımlı olmak üzere”

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

“Hızla gelişen teknoloji ile artık çocuklarımız ve gençlerimiz, internete bağımlı hale gelmek üzere. Gençlerimizin kültürel gelişimine katkıda bulunacak ve spor yapmalarını sağlayacak tesisler oluşturmaya önem veriyor ve bu konuda yeni adımlar atıyoruz. Amacımız, geleceğimiz olan gençlerimizi her alanda donanımlı, milli ve manevi değerlerine bağlı, Cumhuriyet’e, Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkan bireyler olarak yetiştirmektir. İnşallah bu yeni projeyi de en kısa zamanda hayata geçirmeyi planlıyoruz”

Mersin'de Bugün

Mersin'de bugün ne olduysa burada! sloganıyla yayın hayatına başlayan Mersindebugun.com, tarafsız yayın anlayışı ile son dakika Mersin haberleri sunan bir oluşumdur. Sizlerde haber veya köşe yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz info@mersindebugun.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu