Aktüel

Toroslar Belediye Meclisi toplanıyor! İşte gündem maddeleri

Toroslar Belediye Meclisi aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere 1 Eylül 2020 Salı günü toplanacak.

Toroslar Belediye Meclisi aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere 1 Eylül 2020 Salı günü toplanacak. Toplantıda Gençlik Merkezi ve Spor Tesisi yapılması, enerji iletim hattına ait imar planı değişikliği gibi önemli konular hakkında karar alınacak.

Toroslar Belediye Meclisi toplantısı ne zaman nerede yapılacak?

Toplantı 1 Eylül 2020 Salı günü saat 14.00’da Toroslar Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi”nin Konferans Salonu’nda yapılacak.

Toroslar Belediye Meclisi Gündemi

1) Açılış ve yoklama.

2) Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması.

3) Bir önceki birleşime ait tutanak özetinin görüşülmesi.

4) Mülkiyeti belediyemize ait Mersin İli, Toroslar İlçesi, Çavuşlu Mahallesi, 2789 ada 3 parselde bulunan 4.823,00 m² taşınmaz ile bitişiğinde bulunan 8.683,00 m² taşınmazın (Toplamda 13.506,00 m²) Gençlik Merkezi ve Spor Tesisi yapılması amacıyla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına tahsis ve protokolünün yapılması için Belediye Başkanımız Sayın Atsız Afşın YILMAZ’a veya görevlendireceği personele yetki verilmesine ilişkin teklifin görüşülmesi.

5) 154 kV Akbelen- Mersin2 – Mersin3 (Yenileme) enerji iletim hattına ait 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği teklifinin görüşülmesi.

6) “Toroslar III. Etap 1/1000 ölçekli Revizyon Uygulama İmar Planı” na ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonu, İmar ve Bayındırlık Komisyonu, Çevre ve Sağlık Komisyonu, Gençlik ve Spor Komisyonu, Eğitim, Kültür, Sanat ve Sosyal İşler Komisyonu, Tarım, Orman ve Hayvancılık İşleri Komisyonu ile Kadın-Erkek Eşitliği Komisyonu Ortak Raporunun görüşülmesi.

7) Ekim/2020 ayında yapılacak olan meclis toplantı gününün belirlenmesi.

8) Dilek ve temenniler.

Mersin'de Bugün

Mersin'de bugün ne olduysa burada! sloganıyla yayın hayatına başlayan Mersindebugun.com, tarafsız yayın anlayışı ile son dakika Mersin haberleri sunan bir oluşumdur. Sizlerde haber veya köşe yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz info@mersindebugun.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu