Spor

Tarsus Belediyespor’un sağlık sponsoru Medical Park oldu!

Tarsus Belediyespor Kulübü ile Medical Park Hastanesi arasında sağlık sponsorluğu anlaşması yapıldı

Tarsus Belediyespor Kulübü ile Medical Park Hastanesi arasında sağlık sponsorluğu anlaşması yapıldı. Kulübün basketbol ve voleybol kadrosunda bulunan sporcuların ve teknik heyetin sağlığı yeni sezonda Medical Park Tarsus Hastanesi güvencesinde olacak.

Tarsus Belediyespor bünyesinde yer alan sporcuların sağlığını önemseyen Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan konuyla ilgili Kulüp Asbaşkanı Harun Talaş’a titiz davranması ve donanımlı bir sağlık kuruluşu ile anlaşma yapması yönünde talimat verdi.

Tarsus Belediyespor Asbaşkanı Harun Talaş ile Medical Park Tarsus Hastanesi Genel Müdürü Dr. Zeynel Canoğulları arasında gerçekleşen görüşme sonucu taraflar anlaştı ve sponsorluk imzaları atıldı.

“Tarsus Belediyespor’a destek olmaktan mutluluk duyuyoruz”

Yapılan anlaşma sonrası açıklama yapan Medical Park Tarsus Hastanesi Genel Müdürü Üroloji Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Zeynel Canoğulları, “Tarsus’ta sağlık alanında hizmet eden bir kurum olarak Tarsus Belediyespor’a destek olmaktan mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Mersin'de Bugün

Mersin'de bugün ne olduysa burada! sloganıyla yayın hayatına başlayan Mersindebugun.com, tarafsız yayın anlayışı ile son dakika Mersin haberleri sunan bir oluşumdur. Sizlerde haber veya köşe yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz info@mersindebugun.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu