Kültür&Sanat

Sunay Akın, Mersinlilere ‘Zafere Giden Yol’u anlattı!

Yenişehir Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında usta gazeteci-şair ve yazar Sunay Akın, Mersinlilere 'Zafere Giden Yol'u anlattı.

Yenişehir Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında usta gazeteci-şair ve yazar Sunay Akın, Mersinlilere ‘Zafere Giden Yol’u anlattı.

30 Ağustos’un öneminin destansı bir dille anlatıldığı etkinlikte sosyal mesafe kurallarına uygun oturma düzeni oluşturuldu. Alanın girişinde görevliler vatandaşlara maske dağıttı, ateş ölçünü yaptı. Alanın birçok noktasına sensörlü dezenfektan cihazları yerleştirildi.

Yenişehir’de 30 Ağustos etkinlikleri sürüyor!

Yenişehir Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri bugün “Zafer Bayramı Özel Programı” ve “Atatürk ve Zafer Sergisi” ile devam edecek. Etkinlikler hakkında bilgi almak için tıklayın…

Sunay Akın Zafere Giden Yol anlatısından görüntüler 29.08.2020

Mersin'de Bugün

Mersin'de bugün ne olduysa burada! sloganıyla yayın hayatına başlayan Mersindebugun.com, tarafsız yayın anlayışı ile son dakika Mersin haberleri sunan bir oluşumdur. Sizlerde haber veya köşe yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz info@mersindebugun.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu