Gündem

Şiar Kılıç kimdir? Şiar Kılıç’ın katilleri bulundu mu? Son dakika!

Müge Anlı'nın televizyon programında Nisan ayında annesi ve annesinin sevgilisiyle yaşadığı evde yanarak hayatını kaybeden 9 yaşındaki Şiar Kılıç dosyası gündeme taşınmıştı.

Müge Anlı’nın televizyon programında Nisan ayında annesi ve annesinin sevgilisiyle yaşadığı evde yanarak hayatını kaybeden 9 yaşındaki Şiar Kılıç dosyası gündeme taşınmıştı. Şiar Kılıç kimdir, Şiar Kılıç’ın katili bulundu mu, katil kim çıktı? 28 Ağustos 2020 Cuma günü son yaşanan gelişmeler

9 yaşındaki çocuğun annesi G.A. canlı yayında kan donduran bir itirafta bulunmuştu. Annenin itirafına göre sevgilisi, küçük çocuğu yangından önce öldüresiye dövmüştü.

İtirafların ardından harekete geçen emniyet güçleri, Şiar Kılıç cinayetinde parmağı olan herkesi tek tek topladı.

Küçük çocuğun annesi Gülüzar ile erkek arkadaşı Hami, Müge Anlı ile Tatlı Sert programının stüdyosunda gözaltına alındı.

İşte Şiar Kılıç’ın katil zanlısı dört kişi!

Edinilen bilgiye göre Sakarya’nın Kocaali ilçesinde yaşanan olayla ilgili Şiar Kılıç’ın annesi G.A., erkek arkadaşı Hami ile annesi Emine ve Kardeşi Yasin K. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Mersin'de Bugün

Mersin'de bugün ne olduysa burada! sloganıyla yayın hayatına başlayan Mersindebugun.com, tarafsız yayın anlayışı ile son dakika Mersin haberleri sunan bir oluşumdur. Sizlerde haber veya köşe yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz info@mersindebugun.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu