Asayiş

Mersinli Şehit Mesut Yıldırım, son yolculuğuna uğurlandı!

Hakkari Derecik'te tatbikat esnasında yüksekten düşme sonucu şehit olan Mersinli Piyade Sözleşmeli Er Mesut Yıldırım'ın cenaze töreni 26 Ağustos 2020 Çarşamba günü (bugün) memleketi Mersin'de yapıldı.

Hakkari Derecik’te tatbikat esnasında yüksekten düşme sonucu şehit olan Mersinli Piyade Sözleşmeli Er Mesut Yıldırım‘ın cenaze töreni 26 Ağustos 2020 Çarşamba günü (bugün) memleketi Mersin’de yapıldı.

Şehit Mesut Yıldırım‘ın cenaze törenine Mersin Valisi Ali İhsan Su, Mersin İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, ilçe belediye başkanları ve Mersin milletvekilleri ile Mersinli vatandaşlar katıldı.

Şehit Piyade Sözleşmeli Er Mesut Yıldırım’ın naaşı, Muğdat Camii’sinde kılınan Cenaze namazının ardından Akbelen Mezarlığı Şehitliği’ne defnedildi.

Cenaze töreninden görüntüler

Mersin'de Bugün

Mersin'de bugün ne olduysa burada! sloganıyla yayın hayatına başlayan Mersindebugun.com, tarafsız yayın anlayışı ile son dakika Mersin haberleri sunan bir oluşumdur. Sizlerde haber veya köşe yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz info@mersindebugun.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu