Mersin'de süpermarketlerde koronavirüs vakası iddiası! - Mersin'de BugünMersin'de Bugün

29 Eylül 2020 - 01:18

Mersin’de süpermarketlerde koronavirüs vakası iddiası!

Yeni normalleşme sürecinde hasta sayısının arttığı söylenen Mersin’de süpermarketlerde koronavirüs vakası olduğu iddiaları bugünlerde çok konuşuluyor. 15.08.2020 Cumartesi Mersin’de koronavirüs vakaları…

Mersin’de süpermarketlerde koronavirüs vakası iddiası!
Son Güncelleme :

15 Ağustos 2020 - 18:55

0 okunma

Yeni normalleşme sürecinde hasta sayısının arttığı söylenen Mersin’de süpermarketlerde koronavirüs vakası olduğu iddiaları bugünlerde çok konuşuluyor.

Mersin’in merkez ilçelerinden Mezitli’ye bağlı Tece ve Davultepe mahallelerinde iki süper markette çalışanlarda Covid-19 çıktığı iddia ediliyor.

İki mahallede aynı süpermarketin çalışanlarında virüs çıktı!

Edinilen bilgiye göre Mersin’in birçok yerinde şubesi olan bir süpermarket zincirinin Davultepe ve Tece mahallelerinde bulunan iki şubesinde çalışanlarda koronavirüs tespit edildi. Çalışanlar izne ayrılarak tedavilerine başlandı.

Normalleşme öncesi vaka olmayan Mezitli’de her gün yeni vaka iddiaları çıkıyor!

Yeni normalleşme süreci öncesi Covid-19 vakası olmayan Mezitli’de son bir aydır neredeyse her gün yeni vaka iddiaları ortaya atılıyor.

Son günlerde Viranşehir ve Tece mahallelerinde virüs iddiaları çok konuşulurken, bölge insanının çoğunluğu iddiaları konuşuyor ve doğruluğunu kabul ediyor.

Yetkililerden herhangi bir açıklama yapılmadığı için iddialar doğrulatılamasa da bölge insanı önlem almaya başlamış durumda.

Viranşehir ve Tece’de tatil sitelerinde önlem alınıyor!

Mezitli’de yaz aylarında nüfusun en çok arttığı yerler olan Viranşehir ve Tece mahallelerinde birçok yazlık site koronavirüs iddialarını konuşurken bazı site yönetimleri önlem almaya, site sakinlerini maskesiz site bahçesinde gezmeme konusunda uyarmaya başlamış durumda.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.