KoronavirüsPolitika

“Mersin’de koronavirüs vakaları açıklananın 10 katı dediğimde bana saldıranlar şimdi korkudan test sırası bekliyor”

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili Alpay Antmen iki hafta önce yaptığı "Mersin'de vaka sayıları açıklananın 10 katı" yönündeki açıklaması nedeniyle kendisine saldıranlara yanıt verdi...

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili Alpay Antmen, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Mersin Tabip Odası’nın Mersin’de koronavirüs vakalarının artışı hakkında yaptığı açıklamaların ardından iki hafta önce yaptığı “Mersin’de koronavirüs vakaları açıklananın 10 katı” şeklindeki açıklamasına saldıranlara yanıt verdi.

İki hafta önce açıklamıştı!

CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, iki hafta önce yaptığı açıklamada; “Mersin’deki vaka sayısının açıklananın 10 katı” derken, gereken sayıda test yapılmadığını, test yaptırmak isteyen ama yaptıramayan sağlık personellerinin bile olduğunu söylemişti.

Fahrettin Koca ve Tabip Odası doğrulamış oldu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada Mersin’i vaka artışı en çok olan 10 il arasında göstermişti. Haberi okumak için tıklayın…

Mersin Tabip Odası yaptığı açıklamada Mersin’de günlük vaka sayısının 300’den fazla olduğunu belirtti. Haberi okumak için tıklayın…

Alpay Antmen’den kendisine saldıranlara tepki!

CHP’li Antmen yaklaşık iki hafta önce yaptığı açıklama nedeniyle o gün kendisine saldıranlara sosyal medya hesabından şu sözlerle tepki gösterdi:

“Geçtiğimiz haftalarda “koronavirüs vakaları açıklananın 10 katı. Halka yalan söyleniyor. Vatandaş test yaptıramıyor. Virüsle baş başa kaldık.” dediğimde bana saldıran troller şimdi korkudan hastanede test sırası bekliyor. Yaptırabilirlerse tabi!”

Mersin'de Bugün

Mersin'de bugün ne olduysa burada! sloganıyla yayın hayatına başlayan Mersindebugun.com, tarafsız yayın anlayışı ile son dakika Mersin haberleri sunan bir oluşumdur. Sizlerde haber veya köşe yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz info@mersindebugun.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu