Mersin'de koronavirüs denetimleri: Vali Su, vatandaşlara sosyal mesafe ve maske uyarıları yaptı! - Mersin'de BugünMersin'de Bugün

1 Ekim 2020 - 04:02

Vali Su’dan vatandaşlara sosyal mesafe ve maske uyarıları

Koronavirüs salgınının hızla yayıldığı Mersin’de Vali Ali İhsan Su ve İl Emniyet Müdür Vekili Ömer Akpınar, iş yerleri, toplu taşıma araçları ve sokakları gezerek, vatandaşlara sosyal mesafe ve maske takılması konularında uyarılarda bulundu.

Vali Su’dan vatandaşlara sosyal mesafe ve maske uyarıları
Son Güncelleme :

04 Eylül 2020 - 16:21

1 okunma

Koronavirüs salgınının hızla yayıldığı Mersin‘de Vali Ali İhsan Su ve İl Emniyet Müdür Vekili Ömer Akpınar, iş yerleri, toplu taşıma araçları ve sokakları gezerek, vatandaşlara sosyal mesafe ve maske takılması konularında uyarılarda bulundu.

Mersin Valisi Ali İhsan Su’nun da katıldığı koronavirüs denetimlerinde işyerleri ve toplu taşıma araçlarında sosyal mesafe kurallarına uyulması ve maske takılması konusunda vatandaşlar uyarıldı.

Şehir içi ve şehirler arası ulaşım araçlarında maske uyarıları!

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü trafik birimleri, 04.09.2020 Cuma günü Mersin ili genelinde şehirlerarası ve şehir içi toplu ulaşım araçlarını durdurarak, koronavirüs salgınının önlenmesi amacıyla yolcular sosyal mesafe ve maske takılması konusunda uyarıldı.

Çamlıyayla’da Kaymakam Resul Yıldırım denetimlere katıldı

Mersin Merkez’e uzak ilçelerden olan Çamlıyayla’da Kaymakam Resul Yıldırım, “Sağlık için Hepimiz için” denetimlerine katıldı.

Mersin’in birçok noktasında trafik çevirmesi yapıldı!

Ülke genelinde tüm il ve ilçelerde ortaklaşa yapılan denetimlerde Mersin’in birçok noktasında trafik ekipleri tarafından çevirme yapıldı, vatandaşlar maske ve sosyal mesafe konularında bilgilendirildi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.