Koronavirüs

Mersin Serbest Bölge’de tekstil firmasında 10 işçinin koronavirüs testi pozitif çıktı!

Mersin Serbest Bölge'de faaliyet gösteren bir testil firmasında 7 ile 10 civarı işçinin koronavirüs (covid-19) testinin pozitif çıktığı, az sayıda işçi ile üretimin sürdüğü öğrenildi.

Mersin Serbest Bölge’de faaliyet gösteren bir testil firmasında 7 ile 10 civarı işçinin koronavirüs (covid-19) testinin pozitif çıktığı, az sayıda işçi ile üretimin sürdüğü öğrenildi.

Mersin Serbest Bölge‘de işçilerin koronavirüse yakalanma haberlerinin ardı arkası gelmiyor. Geçtiğimiz gün bir başka firmada 5 işçinin koronavirüs nedeniyle karantinada olduğu ortaya çıkan Mersin Serbest Bölge’den yeni haberler geldi.

7-10 işçi koronavirüse yakalandı, az sayıda işçi üretime devam ediyor!

Dev Tekstil Çukurova Temsilciliği’nin aktardığı bilgiye göre; bir firmada 7 ila 10 civarı işçinin koronavirüse yakalandığı, firmada az sayıda işçinin çalışmaya devam ettiği öğrenildi. Geri kalan işçiler ise karantina tedbirleri kapsamında evlerine gönderildi. (Firma avukatının talebi nedeniyle firmanın ismini yazmadık)

Serbest Bölge’de bir başka firmada 5 işçinin testi pozitif çıkmıştı!

Önceki gün Serbest Bölge’de faaliyet gösteren bir konfeksiyon firmasında 5 işçinin koronavirüse yakalandığı ortaya çıkmıştı. Covid-19 vakalarına rağmen firmanın üretime devam etmesi tepki çekmişti.

Mersin'de Bugün

Mersin'de bugün ne olduysa burada! sloganıyla yayın hayatına başlayan Mersindebugun.com, tarafsız yayın anlayışı ile son dakika Mersin haberleri sunan bir oluşumdur. Sizlerde haber veya köşe yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz info@mersindebugun.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu