Koronavirüs

Mersin Serbest Bölge’de tekstil firmasında 10 işçide koronavirüs çıktı, temas riski olanlar karantinaya alınmadı!

Mersin Serbest Bölge'de bulunan bir tekstil firmasında 10 işçide koronavirüs vakası görülmesine rağmen firmada ilaçlama yapılmadı, temas halindeki işçiler karantinaya alınmadı.

Mersin Serbest Bölge’de bulunan bir tekstil firmasında 10 işçide koronavirüs vakası görülmesine rağmen firmada ilaçlama yapılmadı, temas halindeki işçiler karantinaya alınmadı.

29 Ağustos’ta yayınladığımız haberde 7-8 işçide koronavirüs vakası görüldüğünü belirttiğimiz firmada işçiler, 10 işçinin Covid-19 testinin pozitif çıktığını belirtti. O haberi okumak için tıklayın…

10 işçinin koronavirüs testi pozitif çıktı ama karantina uygulanmadı!

Dev Tekstil Çukurova Temsilciliği’ne firmada 10 işçinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını söyleyen işçiler, buna rağmen firmada ilaçlama yapılmadığını söyledi. Firmada çalışan işçilere iki gün izin verildikten sonra test sonucu negatif çıkanlar çalışmaya devam ettirildi.

Temas riski olan işçiler niye karantinaya alınmadı?

İşçiler son üç gün içinde testleri pozitif çıkan işçiler ile temas riski olanların karantinaya alınmadığını belirterek, neden iki haftalık karantina süresinin uygulanmadığını sordu.

Mersin’de koronavirüs haberlerini okumak için tıklayın…

Mersin'de Bugün

Mersin'de bugün ne olduysa burada! sloganıyla yayın hayatına başlayan Mersindebugun.com, tarafsız yayın anlayışı ile son dakika Mersin haberleri sunan bir oluşumdur. Sizlerde haber veya köşe yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz info@mersindebugun.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu