Ekonomi

Mersin’de dolmuş ücretlerine zam geldi!

Mersin‘de dolmuş hatları yarından itibaren (09 Haziran 2020 Salı) yeni bir ücret tarifesine geçiş yapıyor! Mersin şehir içi dolmuş ücretleri fiyatları ne kadar oldu 2020 Mersin dolmuş öğrenci sivil ücreti kaç lira oldu zam mı geldi? İşte detaylar…

Pandemi sürecinde yaklaşık iki ay yarı yarıya az yolcu taşıyan dolmuşlar, bu şartın kalkmasının üzerinden bir kaç gün geçmesinin ardından zam kararı aldı!

Mersin dolmuş ücretleri 08-09 Haziran 2020

Mersin’de şehir içi dolmuş ücretleri yarından itibaren artıyor. Öğrenci 2 lira 25 kuruştan 2 lira 50 kuruşa, sivil ise 2 lira 75 kuruştan 3 lira 25 kuruşa yükseldi.

Yarın benzin ve motorine zam geliyor!

Mersin’de dolmuş ücretlerine zam yapılmasının nedeninin yarın motorin ve benzine yapılacak zam olduğu düşünülüyor. Benzinin litre fiyatına 37 kuruş, motorinin litre fiyatına 32 kuruş zam yapılma kararı alındı.

Mersin'de Bugün

Mersin'de bugün ne olduysa burada! sloganıyla yayın hayatına başlayan Mersindebugun.com, tarafsız yayın anlayışı ile son dakika Mersin haberleri sunan bir oluşumdur. Sizlerde haber veya köşe yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz info@mersindebugun.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu