Mersin Büyükşehir Belediyesi'nde 2 personelin koronavirüs testi pozitif çıktı, 3 personel ise sonucu bekliyor! - Mersin'de BugünMersin'de Bugün

28 Eylül 2020 - 17:50

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde 2 personelin koronavirüs testi pozitif çıktı, 3 personel ise sonucu bekliyor!

Mersin’de artan koronavirüs vakaları, Büyükşehir Belediyesi’ne de sıçradı. Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde iki personelin koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıkarken üç personel de test sonucunu bekliyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde 2 personelin koronavirüs testi pozitif çıktı, 3 personel ise sonucu bekliyor!
Son Güncelleme :

31 Ağustos 2020 - 21:22

0 okunma

Mersin’de artan koronavirüs vakaları, Büyükşehir Belediyesi‘ne de sıçradı. Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde iki personelin koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıkarken üç personel de test sonucunu bekliyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’nda geçen hafta bir çalışanın Covid-19 testi pozitif çıkmıştı. Bsaın dairesinde bu haftada bir çalışanın test sonucu pozitif çıktığı öğrenildi. Yaşanan gelişmelerrin ardından 3 personel daha test için hastaneye numune verdi. Personellerin test sonuçları Salı günü çıkacak.

Büyükşehir’de 5 personel evde karantinaya alındı!

Koronavirüs testleri pozitif çıkan iki personelle temas ettikleri düşünülen 5 personel evde karantinaya alındı. 14 günlük karantinada personeller aile hekimlerince izlenecek, gerek görülürse test yapılacak. (Güney Gazetesi)

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.