Koronavirüs

Mersin Bit Pazarı’nda kapsamlı dezenfeksiyon çalışması yapıldı!

Mersin Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ekipleri koronavirüse (covid-19) karşı Bit Pazarı olarak bilinen Zafer Çarşısı'nda düzenli olarak dezenfeksiyon çalışması yapıyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ekipleri koronavirüse (covid-19) karşı Bit Pazarı olarak bilinen Zafer Çarşısı‘nda düzenli olarak dezenfeksiyon çalışması yapıyor.

Tarihi Zafer Çarşısı dezenfekte edildi!

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin ilaçlama ekibi, her gün binlere insanın Mersin’de alışveriş yaptığı Bit Pazarı olarak bilinen Çankaya mahallesinde bulunan tarihi Zafer Çarşısı‘nda kapsamlı bir dezenfeksiyon çalışması yaptı.

Koronavirüs salgınına karşı aldığı önlemler kapsamında çalışmalarını sürdüren Büyükşehir ekipleri, özellikle insanların yoğun şekilde bulunduğu yerlerde 7/24 temizlik çalışmaları yapıyor.

Mersin'de Bugün

Mersin'de bugün ne olduysa burada! sloganıyla yayın hayatına başlayan Mersindebugun.com, tarafsız yayın anlayışı ile son dakika Mersin haberleri sunan bir oluşumdur. Sizlerde haber veya köşe yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz info@mersindebugun.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu