Kültür&Sanat

Mersinliler Zafer Bayramı’nı ‘Anadolu Toprağı Uyanıyor’ temsiliyle kutlayacak!

Mersinliler, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98. yılını Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın 'Anadolu Toprağı Uyanıyor' temsiliyle kutlayacak.

Mersinliler, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98. yılını Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın ‘Anadolu Toprağı Uyanıyor‘ temsiliyle kutlayacak.

Koronavirüs salgını nedeniyle bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri toplu kutlamaların yerine internet üzerinden canlı yayınlarla yapılmaya çalışacak.

Canlı yayınla kutlama yapılacak!

Bu kapsamda Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın Anadolu Toprağı Uyanıyor oyunu 30 Ağustos’ta Büyükşehir’in sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacak.

Murat Atak’ın rejisörlüğünde Mehmet Yılmaz’ın müzik direktörü, Anıl Aydın’ın orkestra şefi olduğu Anadolu Toprağı Uyanıyor temsilinde çok değerli müzikler yer alacak.

30 Ağustos 2020 Mersin – Anadolu Toprağı Uyanır temsili canlı yayın izle

Canlı yayın saat 21.00’da başlayacaktır. Mersin Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarından yapılacak yayın, 21.00’dan itibaren bu sayfada da olacaktır.

Mersin'de Bugün

Mersin'de bugün ne olduysa burada! sloganıyla yayın hayatına başlayan Mersindebugun.com, tarafsız yayın anlayışı ile son dakika Mersin haberleri sunan bir oluşumdur. Sizlerde haber veya köşe yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz info@mersindebugun.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu