Mersin'de Bugün

Ünlü yazar Aret Vartanyan, Mersin Büyükşehir Kariyer Merkezi’nin konuğu oldu!

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi, Dijital Liderler Mersin’de Projesi kapsamında Temmıuz ayında ünlü yazar Aret Vartanyan’ı konuk etti. 29.07.2020 Çarşamba son dakika Mersin haberleri…

Ünlü yazar Aret Vartanyan, Mersin Büyükşehir Kariyer Merkezi’nin konuğu oldu!
12 okunma
29 Temmuz 2020 - 10:03
TAKİP ET:

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi, Dijital Liderler Mersin’de Projesi kapsamında Temmıuz ayında ünlü yazar Aret Vartanyan’ı konuk etti.

Çevrimiçi gerçekleştirilen buluşmada projenin çıkış amacını oluşturan, pandemi ile yeni bir boyut kazanan iş hayatı, kurumsallaşma, sosyal hayat, iletişim, eğitim, üretim ve satış metotları, dijital dünya kavramları konuşuldu.

Aret Vartanyan’ın Mersin’e ilgisi

Çevrimiçi şeklinde 5 ay boyunca sürecek Dijital Liderler Mersin’de projesinin konuğu olan yazar Aret Vartanyan, katılımcılarla olan iletişimi ve verdiği bilgilerle ilgi odağı oldu.

Kitapları, Yaşam Atölyesi, TV programları ile milyonlarca insanın yaşamına dokunan Aret Vartanyan, “Yarın Değil Şimdi” konusuyla teknoloji, geleceğin iş hayatı, kurumsallık, sosyal hayat ve ilişkiler üzerine yaklaşımlarını paylaştı. Mersin insanının sıcaklığını ve samimiyetini özlediğini ifade eden Vartanyan, Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne gerçekleştirilen örnek proje için teşekkürlerini iletirken, sonbaharda Mersinliler’le kucaklaşmayı umduğunu belirtti.

Aret Vartanyan ve ünlü isimler Mersin’e davet edilecek!

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkez Müdürü Serkan Özada; Pandemi sürecinin etkilerinin en aza indiği ya da sona erdiği dönemlerde, bugün dijital ortamda yapılan buluşmaların ünlü isimlerini Mersin’e davet ederek kurumlarla fiili olarak bir araya getirmeyi istediklerini belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Mersin'de bugün ne olduysa Mersindebugun.com'da! Son dakika mersin haberleri, Mersin haber sitesi.