Yaşam

Hava sıcaklıkları arttı!

Hafta sonu ülke genelinde hava sıcaklıkları arttı. 29-30 Ağustos'ta başlayan sıcaklık artışı Mersin'de hava sıcaklığını mevsim normallerinin üzerine çıkardı...

Hafta sonu ülke genelinde hava sıcaklıkları arttı. 29-30 Ağustos’ta başlayan sıcaklık artışı Mersin’de hava sıcaklığını mevsim normallerinin üzerine çıkardı. Mersin’de bu hafta sonu hava kaç derece olacak? Mersin il merkezi ve ilçelerde hava sıcaklık tahmini…

Meteoroloji uyardı!

Meteoroloji ülke genelinde hava sıcaklıklarının artarak mevsim normallerinin 3 ila 8 derece üzerine çıkacağını duyurarak, çiftçileri ve vatandaşları uyardı.

Mersin’de bazı ilçelerde sıcaklık 41 dereceye çıktı!

Mersin Merkez’de hava sıcaklığı 34-35 derecelere yükselirken Mersin’in Mut ve Tarsus ilçelerinde hava sıcaklığı 41 dereceye kadar çıktı. Meteorolojinin 5 günlük tahminine göre Mut’ta sıcaklık Pazartesi günü 42 dereceye kadar çıkacak.

Mersin Merkez’de gündüz sıcaklıklar genel olarak 34 derece olurken akşamları 27 derece olacak. Yüksek ilçelerde ise Çamlıyayla 35, Mut 40-42, Silifke 38-39 olurken Tarsus 41 dereceyi bulacak.

Mersin Merkez ve ilçelerde 5 günlük hava durumu tahmini

Mersin Merkez ve ilçelerde 30-31 Ağustos ve 1-2-3 Eylül 2020 tarihleri hava durumu tahminleri şu şekilde;

Mersin'de Bugün

Mersin'de bugün ne olduysa burada! sloganıyla yayın hayatına başlayan Mersindebugun.com, tarafsız yayın anlayışı ile son dakika Mersin haberleri sunan bir oluşumdur. Sizlerde haber veya köşe yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz info@mersindebugun.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu