Mersin'de Bugün

Mersin Büyükşehir Kariyer Merkezi, kurumlar ile buluşma etkinliklerini sürdürüyor!

Mersin Büyükşehir Belediyesi ile Kurumlar arasında köprü olan Kariyer Merkezi, sivil toplum kuruluşları ile buluşma etkinliklerini sürdürüyor. Bu kapsamda TOBB Mersin İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Osman Kiper ile İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ayla Harp olmak üzere bir çok isimle Temmuz ayı toplantısı gerçekleştirildi.

Mersin Büyükşehir Kariyer Merkezi, kurumlar ile buluşma etkinliklerini sürdürüyor!
29 okunma
14 Temmuz 2020 - 9:36
TAKİP ET:

Mersin Büyükşehir Belediyesi ile Kurumlar arasında köprü olan Kariyer Merkezi, sivil toplum kuruluşları ile buluşma etkinliklerini sürdürüyor.

Bu kapsamda TOBB Mersin İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Osman Kiper ile İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ayla Harp olmak üzere bir çok isimle Temmuz ayı toplantısı gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Olcay Tok başkanlığında yapılan toplantıda kurumların Büyükşehir’den beklentileri ve yapılabilecek iş birlikleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Büyükşehir ile Kurumlar arasında köprü vazifesi görüyor!

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Olcay Tok, toplantıda yaptığı konuşmada Başkan Vahap Seçer’in kurumlar arası iletişime verdiği önemi vurgularken, Kariyer Merkezi’nin Büyükşehir Belediyesi ile kurumlar arasında köprü vazifesi gördüğünü belirtti.

Genel Sekreter Olcay Tok, Mersin için yararlı olan tüm projeleri destekleyeceklerini belirtirken, kurumlar ile yüz yüze görüşerek bürokrasiyi en aza indirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Kariyer Merkezi Temmuz toplantısı

Toplantıya kimler katıldı?

Toplantıya; TOBB Mersin İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Osman Kiper, TOBB Mersin İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ayla Harp, Mersin Üniversitesi akademisyenlerinden Prof. Dr. Hüseyin Mualla Yüceol ve İç Mimarlar Odası Başkanı Burçin Köksal katılırken, Kariyer Merkezi Müdürü Serkan Özada, gerçekleştirdikleri çalışmalar konusunda bir sunum gerçekleştirdi.

Serkan Özada, Kariyer Merkezi koordinasyonunda kurulan İşgücü Piyasası Koordinasyon Kurulu’nun amacı ve kurumsal yapısı hakkında bilgilendirme yaptı. Toplantıda, katılımcıların görüş ve önerilerine geniş yer verildi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Mersin'de bugün ne olduysa Mersindebugun.com'da! Son dakika mersin haberleri, Mersin haber sitesi.