Politika

Deva Partisi Mersin İl Başkanı Cenk Cenkcimenoğlu oldu!

Demokrasi ve Atılım Partisi Mersin İl Başkanı belli oldu! DEVA Partisi Mersin İl Başkanlığı görevine, kurucu İl Başkanı olan Cenk Cenkcimenoğlu getirildi..

DEVA Partisi’ni Mersinli Genel Başkan Yardımcısı Ali Rıza Babaoğlan tarafından Mersin’de yürütülen il teşkilatlanması çalışmaları kapsamında Mersin genelinde 100’den fazla kişiyle yüz yüze mülakatlar gerçekleştirilmiş, Mersin İl Başkanlığı için adı geçen 9 isim Ankara’ya çağrılarak bizzat Genel Başkan Ali Babacan ile görüştürülmüştü.

DEVA Partisi Mersin İl Başkanı belli oldu!

Yapılan görüşmeler sonucunda il başkanı, DEVA Partisi Mersin Kurucu İl Başkanı Cenk Cenkcimenoğlu oldu.

Cenk Cenkcimenoğlu kimdir?

1966 yılında Ankara’da dünyaya gelen Cenkcimenoğlu, ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 1988 yılında ODTÜ Çevre Mühendisliği Bölümü’nü bitirmiştir.

1988 yılından itibaren Mersin’de; Yenişehir Belediye Başkan Danışmanlığı, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, Ankara Sanayi Odası Genel Sekreter Yardımcılığı ve Mersin Ticaret Sanayi Odası Başkan Danışmanlığı görevlerinde bulunmuştur.

Cenkcimenoğlu 2009 yerel seçimlerinde AK Parti Yenişehir Belediye Başkan adayı olduktan sonra Anamur Belediye Başkanlığı için ismi geçmiştir.

Mersin'de Bugün

Mersin'de bugün ne olduysa burada! sloganıyla yayın hayatına başlayan Mersindebugun.com, tarafsız yayın anlayışı ile son dakika Mersin haberleri sunan bir oluşumdur. Sizlerde haber veya köşe yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz info@mersindebugun.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu