Spor

Başarır ve Altay’dan Silifke Belediyespor’a ziyaret

CHP Mersin Milletvekili Ali Altay ve Mersinli ses sanatçısı Ali Altay, Silifke Belediyespor yönetimini ziyaret etti...

CHP Mersin Milletvekili Ali Altay ve Mersinli ses sanatçısı Ali Altay, Silifke Belediyespor yönetimini ziyaret etti. 31.08.2020 Pazartesi günü gerçekleşen ziyaretten tüm detaylar…

Silifke Belediyespor İbrahim Araycı Hizmet Binası’nda gerçekleşen ziyaret hakkında konuşan Kulüp Başkanı Gürhan Dölek; “Silifke Belediyespor Kulübü olarak futbol branşında Silifke’mizi bu sezon Bölgesel Amatör Ligde temsil edeceğiz. Pandemiden dolayı sezonun ne zaman başlayacağı belli değil ancak biz, bütçemize uygun transferler yapmaya çalışıyoruz. Bugüne kadar güzel projelere imza attığımızı düşünüyoruz. Projelerimiz devam edecek inşallah. Silifke’de her görüşten, her meslekten insanların maddi manevi desteklerini alıyoruz. Spor siyaset üstü bir faaliyet, biz de bu yönde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Silifke Belediyemiz maddi manevi destek vererek takımımızın en büyük destekçisi konumunda” ifadelerini kullandı.

“Yeni yapılan kulüp binasını beğendi”

Bölgesel Amatör Lig’de yeni sezonda Silifke Belediyespor‘a başarılar dileyen CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, yeni yapılan kulüp binasını beğendiğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Silifke, halkıyla, sporu seven insanlarla profesyonel ligi hak eden bir ilçemiz. Spor özellikle de futbol birleştirici, kaynaştırıcı bir spor dalı. Milletvekili olarak bizlerin üzerine düşen bir görev olursa her zaman yanınızdayız.”

Ali Altay’dan Silifke Belediyespor’a marş sözü!

Silifke Belediyespor’a marş yazıp bestemele çalışması yaptığını belirten Silifkeli sanatçı Ali Altay; “Bugüne kadar Kırklarelispor, Antalyaspor ve Alanyaspor’a marşlar yaptım. Bir Beşiktaş’ıma bir de memleketimin takımı Silifke Belediyespor’a ücretsiz marş yaparak destek olabilirim diye düşünüyorum” dedi.

Ali Altay konuşmasını şu şekilde sonlandırdı:

“Marşı  sahiplenmemiz lazım, karşılıklı stat da herkesin hep bir ağızdan  söylemesi lazım, söylenmez ise takımın marşı olamaz. Yazıp besteleyeceğimiz marşı profesyonel ekibimizle 25 kişilik ekiple çalacağız, koro şeklinde okuyacağız ve stüdyo ortamında kaydedeceğiz. Bu güzel marşı sosyal medyaya yükleyeceksiniz, telefonlara yükleyeceksiniz, statlarda çalacaksınız Silifke’nin sesini herkes her yerde duyacak.”

Mersin'de Bugün

Mersin'de bugün ne olduysa burada! sloganıyla yayın hayatına başlayan Mersindebugun.com, tarafsız yayın anlayışı ile son dakika Mersin haberleri sunan bir oluşumdur. Sizlerde haber veya köşe yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz info@mersindebugun.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu