Gündem

Cennet Cehennem Mağarası’na 10 milyon TL’lik asansör!

Mersin’in Silifke ilçesinde bulunan Cennet Cehennem Mağarası’na 10 milyon lira harcanarak asansör ve seyir terası yapıldı! 09 Haziran 2020 Salı Cennet-Cehennem asansör yapıldı mı gerçek mi? İşte detaylar…

2018 yılında ilan edilen Cennet-Cehennem obrukları için asansör ve cam seyir terası projesi gerçekleşti! 10 milyon liraya geliştirilen proje hayata geçirilirken vatandaşlar asansöre tepki gösterdi.

Sosyal medyada tepki çekti!

Sosyal medyada çok sayıda kullanıcı cennete yapılan asansörün görselini paylaşarak Cennet obruğuna merdivenle inilmesi gerektiğini, asansörün hem maliyet açısından hem de doğaya müdahale açısından yanlış olduğunu belirtti.

Ali Mahir Başarır’dan sert tepki!

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda; “Milyonlarca yıldır tüm doğal güzelliği ile tarihi yansıtan Cennet ve Cehennem Mağaraları, ancak AKP iktidarı dönemine kadar bu güzelliği koruyabildi!” ifadelerini kullandı.

İşte Twitter’da tepkiler

Mersin'de Bugün

Mersin'de bugün ne olduysa burada! sloganıyla yayın hayatına başlayan Mersindebugun.com, tarafsız yayın anlayışı ile son dakika Mersin haberleri sunan bir oluşumdur. Sizlerde haber veya köşe yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz info@mersindebugun.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu