Politika

Cengiz Gökçel, Toroslar’ın köylerini ziyaret etti!

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel, Toroslar ilçesinde birçok mahalleyi ziyaret etti, çiftçilerle bir araya geldi...

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel, Toroslar ilçesinde birçok mahalleyi ziyaret etti, çiftçilerle bir araya geldi. 22 Ağustos 2020 Cumartesi günü gerçekleşen ziyaretlerden detaylar şu şekilde…

İlçe ilçe Mersin’i gezen ve çiftçilerle bir araya gelen CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel, bugün Toroslar’ın mahallelerini gezdi.

Toroslar’ın yaylalarında çiftçilerle bir araya geldi!

Toroslar ilçesinde ziyaretlerine bugün saat 13.00 Kerimler mahallesinde başlayan Cengiz Gökçel daha sonra Kayrakkeşlik’e geçti. Buradan saat 13.00’da Aladağ’a geçen Cengiz Gökçel sonrasında sırasıyla Yeniköy ve Kızılbağ mahallelerini ziyaret etti.

Çiftçilerin dertlerini, sorunlarını dinleyen Cengiz Gökçel, CHP iktidarında çiftçiler için uygulayacakları çözüm politikalarını anlattı.

Güzelyayla’da esnafı dolaştı!

CHP’li Gökçel ile CHP Toroslar ilçe teşkilatı, Güzelyayla (Kızılbağ) mahallesinde esnaf gezisi yaparak, vatandaşlara Cumhuriyet Halk Partisi’nin tarım politikaları ve Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri hakkında bilgi verdi.

Cengiz Gökçel dün Erdemli’nin köylerini ziyaret etmişti!

Dünü Erdemli ilçesi ziyaretleri ile geçiren Cengiz Gökçel, köy kahvesinde toplanan köylüler ve üreticiler ile sohbet edip sorunlarını dinledi. Ak Parti iktidarının tarıma ve çiftçiye hak ettiği desteği verememesi nedeniyle çiftçinin çıkmaza girdiğini, kendisini bu çıkmazdan kurtaracak iktidar arayışına girdiğini söyledi.

Cengiz Gökçel Aladağ ziyaretinden görüntüler

Cengiz Gökçel Kayrakkeşlik ziyaretinden görüntüler

Resimler Cengiz Gökçel sosyal medya sayfasından alınmıştır.

Mersin'de Bugün

Mersin'de bugün ne olduysa burada! sloganıyla yayın hayatına başlayan Mersindebugun.com, tarafsız yayın anlayışı ile son dakika Mersin haberleri sunan bir oluşumdur. Sizlerde haber veya köşe yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz info@mersindebugun.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu