Gündem

Av. Hilmi Kartal Er vefat etti!

TBB Mersin Barosu delegesi ve eski Yenişehir Belediye Meclis Üyesi Av. Hilmi Kartal Er bugün vefat etti! 24.06.2020 Çarşamba Av. Hilmi Kartal Er kimdir vefat mı etti doğru mu…

Mersin’in tanınan, önemli avukatlarından olan Hilmi Kartal Er, 2009-2014 yılları arasın Yenişehir Belediye Meclis üyeliği görevinde bulunmuştu. Türkiye Barolar Birliği’nin Mersin Barosu delegesi olan Av. Er bugün hayata gözlerini yumdu.

Mersin’de avukatlardan baş sağlığı mesajları

Avukat Semra Kabasakal sosyal medya hesabından; “Mersin Barosunun en naif ve güler yüzlü, TBB delegesi meslektaşımız Hilmi Kartal Er halkın rahmetine kavuşmuştur. Mekanı cennet Işıklar yoldaşı olsun. Allah rahmet etsin.” ifadelerini kullandı.

Avukat Harika Levent; “Mersin Barosu üyesi, TBB Delegemiz, önceki dönemler baro başkanımız rahmetli Av. Doğan Er’in oğlu çok değerli meslektaşımız Av. Hilmi Kartal Er vefat etmiştir” dedi.

Av. Hilmi Kartal Er

Mersin'de Bugün

Mersin'de bugün ne olduysa burada! sloganıyla yayın hayatına başlayan Mersindebugun.com, tarafsız yayın anlayışı ile son dakika Mersin haberleri sunan bir oluşumdur. Sizlerde haber veya köşe yazılarınızla bizlere destek olmak isterseniz info@mersindebugun.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu